| bettybeatrice a întrebat:

Baiatul pe care il plac stie ca il plac dar eu nu stiu daca ma place cum pot sa imi dau seama? De cand stie nu ma mai baga in seama si astepta sa il salut eu! Cum aflu? astept raspunsul vostru!

Răspuns Câştigător
| Unghiutze a răspuns:

Du-te la el si poti sa ii ti chiar si un mini-discurs despre faptul ca ar trebui sa fie sincer si sa nu se teama sa recunoasca iubirea, apoi intreaba-l ce simte pentru tine. Daca nu te place imi pare foarte rau pentru tine, arata-i ce ai tu mai bun, fa-l sa te placawinking Dar nu insista prea mult, baieilor nu le plac fetele insistente. Sau ai rabdare sa il ingori si tu, sa vezi ce iese. Oricum, intr-un fel e bine ca ti-ai recunoscut iubirea fata de el si ca ai fost sincera, esti tanara nu ai nimic de pierdut :*

4 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Femeile au un ¨al saselea simt¨ cand vine vorba de unele lucruri.Tu ar trebui sa simti, sa-ti dai seama din gesturi.E posibil sa se fi intimidat, daca te ignora.Dar gandeste-te si la posibilitatea cealalta.Ca poate nu te place si nu vrea sa te raneasca.

| sillvana a răspuns:

Si eu am trecut prin asta.iti dai seama din gesturi.din cum te priveste.eu zic ca daca el stie ca tu il placi si te place si el trebuia sa se apropie de tine nu sa se indeparteze.probabil pentru el a fost o atractie si atat nimic mai mult.si mie mi s-a intamplat sa cunosc cun baiat care sa ai placa de mine, sa vrea sa fie cu mine sa imi ceara id si apoi sa nu mai vorbeascalaughingdeci stai linistita nu e el e altuwinking

| blueSky_3324 a răspuns:

Pai cum a aflat ca-l placi? Era mai bine sa nu fi stiut,... incearca sa-l ignori si tu, ai rabdare sa vezi ce o sa iasa.

| TymbarkCo0L a răspuns:

Se rusineaza cand te vede stiind ca il placi si de aia te saluta doar daca u il saluti prima...sunt multi baieti care fac asa...ca sa afli daca te place fugi si spune-i