| kiss_7336 a întrebat:

Baiatul virgin fata virgina / trebuie prezervativ? fata poate ramane gravida? happy

Răspuns Câştigător
| dyyva a răspuns:

Normal ca poate ramane gravid. se poate ramane gravida si prima si a 100 oara. nu conteaza, si plus de asta te mai protejezi si de boli cu prezervativul. si da se dezvirgineaza si cu prezervatis

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Fata poate sa ramana oricum gravita, chiar daca este virgina sau nu.

| andreeutzaa a răspuns:

Prezervativul se uzeaza mereu! Daca nu il uzezi fata poate ramane insarcinata sau sa va luati amandoi o boala de toata frumusetea.Prezervativul sau pastilele sunt metodele cele mai bune, sa nu aveti incredere in altelehappy ps: (inainte sufla in prezervativ sa vezi daca e spart; se poate intampla) happy Totusi ar trebui sa fi mai informat daca tot vrei sa iti incepi viata sexualahappy

| Ellenna a răspuns:

NORMAL ca poate ramane gravida daca nu va protejati. Crezi ca spermatozoidului sau ovulului ii pasa ca e prima data cand faceti voi sex? Si bineinteles ca se dezvirgineaza si daca baiatul poarta prezervativhee hee Prezervaticul ajuta doar la protejarea de boli cu transmitere sexuala sau a protejarea de o sarcina nedorita happy

| php a răspuns:

Normal !

| NicolaVlad a răspuns:

Pai in timpul contactului sexual prezervativul se rupe poti sa ramai insarcinata dar poti sa iei pastila de a doua zihappy pentru orice eventualitate dar e cam scumpisoarahappy daca se face pe cale anala nu e niciun rischappy

| Fragile a răspuns:

Nuu,e doar un mit! Sunt poveşti de adormit copiii!

| kiss_7336 explică:

Pai da dar daca baiatul foloseste prezervativul se mai dezvirgineaza?