| anonim0017 a întrebat:

Baieti...am o problema plzzz am nevoie de ajutor...
Ma termin repede... uite de exemplu aseara am iesit cu prietena si in timp ce ne pupam am simtit ceva in penis...ca si cum mas termina dar nu era asta, dar dupa ce mi-a bagat mana la penis am varit pur si simplu.thinking
dar si cand o fac ma termin repede. ce mi s-a intamplat aseara nu am mai patit pana acum. dar de ce ma termin ff repede si fenomenul de aseara.plz ajutati-ma...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| anonim0017 explică:

Si ce trebuie sa fac sa nu mai fiu excitat f tare.

| harciog a răspuns (pentru anonim0017):

N-ai ce face decit sa-ti dai drumul de cite ori iti vine astfel incit organismul devine din ce in ce mai rezistent la excitatie.

| florin_9807 a răspuns:

Esti foarte excitat... nu stiu ce sa spun gandeste`te la altceva, sau daca esti undeva acasa inainte sa ejaculezi zi ca ai nevoie de un pahar de apa (fara sa stie ca trebuie sa ejaculezi ) si iti mai trece...