| anonim_4396 a întrebat:

Baieti am si eu o intrebare! am 13 ani si jumatate si inca nu mi-a aparut sperma! ce sa fac? este ceva grav?

Răspuns Câştigător
| TuRneR01 a răspuns:

Sperma o sa-ti dea. Sunt copii carora le da la 12, altii la 14 mie mi-a dat la 13 asteapta ca in timp o sa apara. Oricum ce faci tu cu sperma la varsta asta ca oricum nu faci s*x si nici nu cred ca vrei sa ai copii (funda daca te-am ajutat)?

2 răspunsuri:
| pursisimpluAlex a răspuns:

Nu este nici o problemahappy La uni apar mai repede al alti mai tarziu.Nu dispera in scurt timp o sa-ti apara si tie.

| Valentin_Hamza_1991 a răspuns:

Mai poti astepta sau sa te duci sa intrebi la mediclaughing