| beauty a întrebat:

Baieti ce fete va atrag cel mai mult: Brunetele, Bolndele, Satenele sau Roscatele?

28 răspunsuri:
| User a răspuns:

Sateneledrooling si brunetelehappy

| Pho3nix a răspuns:

N-am preferinte la culoarea parului.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Desi sunt fata imi dau si eu cu parerea: nu cred ca conteaza neaparat culoarea parului...

| AndutzaAndu a răspuns:

Daca intrebarea era pusa si pentru fete laughing..., si eu iti raspund desi nu sunt baiat, mie imi plac brunetii si cei satenibig grin.

| ShineMe a răspuns:

Brunetele imi plac. Dar nu e o regula

| MisterKat a răspuns:

Imi plac mult blondele si brunetele dar si satenele. Roscatele mai putin.

| Instinkt a răspuns:

Blondele si satenele

| daniDeeDee a răspuns:

Brunetili şi şatenili...auailuuuuuuu` drooling

| cucu a răspuns:

Nu prea ma intereseaza culoarea parului ...nu este chiar atat de importanta pentru mine

| Ea.e. a răspuns:

Si mie imi plac brunetii si uneori satenii. happy

| adrian_3467 a răspuns:

happy Eu am o preferinta pentru blonde dar degeaba este blonda si nu are un corp deosebit si nu contrazice teoria cu blondele happy. Asa ca eu sunt gigi contra tongue

| Sniper a răspuns:

Satenele, brunetele si roscatele :X

| →s ♥ ą← a răspuns:

Cum au mai spus si alti...conteaza culoarea parului daca o/il iubesti raised eyebrows? Ce importanta ar mai avea? Se poate vopsi oricand doresteoh go on.Am mai spus si repet:
Frumusetea exterioara dispare cu timpu insa cea interioara Niciodata!

| floaredetrandafir a răspuns:

Nu prea are importanta daca fata arata bine culoarea parului se poate schimba

| Butsilee a răspuns:

Brunetii si Sateniihee hee day dreaming sa mai aiba si ochi caprui =p~

| maniac a răspuns:

Brunetele si Roscatele...

| alexutu05 a răspuns:

Blonde si brunete

| madalinutza a răspuns:

Din cate vad roscatele nu au noroclaughing
eu nu sunt baiat dar imi plac brunetziihappy

| I'm just me a răspuns:

Brunetele si blondele

| CaliforniaLove a răspuns:

Imi plac satenelehappy si brunetele:X

| michy a răspuns:

Sunt fata, dar imi dau cu parerea. pentru mine nu conteaza culoarea parului

| danutzzz1992 a răspuns:

Blonda si cu ochi albastri (ma topesc dupa ele)

| assasincreed080 a răspuns:

Satenele si brunetele :X :X :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tigancile laughing glumesc, brunetele si roscatele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt baiat, si imi plac baietii bruneti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blondele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Satenii si blonzii big grin daca au si ochii caprui ambele variante ar fi whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonde si brunete