| Iubibila01 a întrebat:

Fundita! baieti, preferati blondele, brunetele, satenele sau roscatele? de ce? funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Adyneb1 a răspuns:

Blondele pentru ca sunt mai simpatica? tongue

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu prefer singuratatea ca e mai frumoasa.

| MasterYoda a răspuns:

Da!

| mafiotuXXX a răspuns:

Blondele :X:X:X

| RockTheNation a răspuns:

Prefer fetele frumoase.

| Skeez a răspuns:

N-am vreo preferinta anume, nu conteaza neaparat culoarea parului la o fata... am vazut blonde urate/frumoase la fel si satene roscate etc.

| k_7073 a răspuns:

Da!

| BMW200 a răspuns:

Toate

| wpqr1 a răspuns:

Eu unul prefer toate fetele. Pentru mine nu conteaza varsta, corpul, fata sau alte prostii. Conteaza ce are in suflet si daca simt ca ma iubeste cum as putea sa o iubesc si eu stiu ca este fata potrivita indiferent de cum arata.

| Adyneb1 a răspuns:

Am o gagica pentru tine 76 de ani la 125 de kg e buna?

| InnfamousHy a răspuns:

Blondele!:X