| VacutzaRoscata a întrebat:

Baieti, ce ganditi atunci cand va uitati la fundul unei fete?
funda

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Imi plac intrebarile tale love struck

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| maradi3 a răspuns:

Pai in primul rand, cam cat va fi CURsul valutar prin decembrie, cat va fi legatura de patrunjel primavara viitoare...lucruri din astea"domestice"Si in niciun caz nu ne gandim"Oh mama,ce cur fain are fata asta,oare de ce nu-s eu beneficiarul ei?", deci nu, in niciun caz!laughing

| VacutzaRoscata explică:

Elasexygagica,si mie ale tale love struck

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

"las-o. ai ceva mai bun"

| ionuutzuu a răspuns:

Huh... asta e o intrebare care are raspunsul incorporat sau mai bine raspunsurile... fiecare gandeste in felul lui. "Oare cata celulita are sub haine/Sau in ce fel ar face sex cu ea(cea mai intalnita)/culoarea chilotilor".

| selef a răspuns:

Frumos dar trebuie "centrat", m-as putea chiar eu ocupa de "centrat".

Răspuns utilizator avertizat
| DeathLord93 a răspuns:

Daca imi place fundu imi place si corpul
Daca imi place corpul automat imi place si fata
Daca imi place fata o ***winking

| MarianSteaua a răspuns:

Nu ma mai ma gandesc la nimic c imi se scolaa pwula laughing!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fund!