| Mirela123yz a întrebat:

Hei, baieti si fete!
Am o intrebare pentru voi.
Voi cand va uitati la fundul unei fete, va uitati din spate, adica daca e bombat si chestii sau dintr o parte?
Adica conteaza cum arata din spate? Sau cum arata dintr o parte? sunt confuza laughing

Funda.

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Eu sunt fan funduri dar e o chestiuta personala, altii nici nu sunt interesati de cum arata fundul unei fete, in amanunt.
Eu ma uit la cum arata din spate. Din profil e iar un peisaj interesant, dar foarte rar vezi un fund care sa arate bine dintr-o parte.

| Mirela123yz explică (pentru pufulescu):

Deci mai mult conteaza cum arata de la spate. laughing)
multumesc

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Normal ca din spate ca sa nu ne vada fata ca daca ne vede ne ia la bataie mai ales daca are iubit

| Mirela123yz explică (pentru RAY):

Ma refeream daca fata sta intr o parte, fundul e si el intr o parte, dar acum depinde de locul in care esti tu. laughing
fetele cu iubitul laughing)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Conteaza cum arata din toate partile

| R0R0 a răspuns:

Cred ca intrebarea era mai mult pentru baieti.
Eu, ca fata, nu m-as uita.

| Idkidk a răspuns:

Băieţii vor o fată perfectă, se vor uita peste tot!winking

| MissADEEL a răspuns:

Amândouă perspectivele sunt ok în a determina dacă fundul e bombat sau nu. În spate se vede sub forme acea curbură care lasă senzația de plin. Pe o parte, se vede rotundul care indică mărimea.
Filosofia fundurilor. laughing

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Din spate, dar nu cred ca e atat de frumos sa ma uit, doar ca vreau sa ma asigur daca il are mai mare ca al meu. laughing

| Mirela123yz explică:

Fetele. Se mai uita și ele laughing
Exact cum a spus Dary, sa vedem daca e mai mare ca al nostru. laughing))