| zambetfals a întrebat:

Baieti, ce inseamna pentru voi o fata frumoasa?! funda! happy

11 răspunsuri:
| sofia_8041 a răspuns:

Pai daca te referi strict la aspectul fizic studiile de pe piata au aratat ca o femeie frumoasa in general este acea care indeplineste cateva conditii de baza: are ochi mai, rotuzi si patrunzatori indiferent de culoare buzele groase, nasul micut si pometi cat mai pronunatit si tenul perfect, (nu foarte deschis dar nici prea inchis cu toate ca s emerege pe o nuanta mai de bronz). Culoarea parului nu prea conteaza dar acesta ar trebui sa fie des si lung. iar in ceea ce priveste trupul, idealul de femeie al secolului XXI este urmatorul: zvelta intre 1, 70 si 1, 80, 50-60 kg in functie de inaltime, picioare lungi, 90-60-90. Cam asa arata femeia ideala a secolului XXI in viziunea specialistilor dar bineinteles gusturile mereu se discuta.

Răspuns utilizator avertizat
| RzC_2505 a răspuns:

Pai depinde de scopul fiecaruia si de gusturile fiecaruia... eu unul nu pot sa zic decat atat "O fata frumoasa place ochiulu, o fata blanda place inimii, prima este o bijuteriea iar a doua o comoara" Napoleonwinking

| anonymus a răspuns:

I like big booty bichies

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una cu care nu m-am culcat, inca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa fie ce a mai frumoasa... dar daca nu are calitatile necasare ce faci?

| StubblyTooth a răspuns:

Sa arate cat de cat bine la fata si sa fie desteapta pentru a putea conversa cu ea

| go2grave a răspuns:

Eu ma simt atras de fetele destepte...(care bineinteles sa aiba un aspect decent). Nu am preferinte in ceea ce priveste parul, ochii, raportul umeri-talie-sold.
Evident sa nu se sparga in fast food-uri, sau sa fie genul de persoana care are ca dieta :dimineata iaurt | la pranz un morcov | Seara un pahar cu apa.

| stoenica2 a răspuns:

O fata frumoasa inseamna sa fie si in exterior si in interior, adica in interior sa aiba un suflet bun si sa nu faca rau, in exterior inseamna sa stie sa lege doua cuvinte.