| passenger a întrebat:

Intrebare pentru baieti:
Daca ati fi cu o fata foarte frumoasa ati insela-o?

Răspuns Câştigător
| Politeknicus a răspuns:

Si daca e foarte frumoasa si daca e mai putin frumoasa nu e firesc sa-ti inseli iubita doar pentru simplul motiv ca te iubeste si i-ai face inima praf.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca as avea incredere in ea nu as insela-o dar ea m-ar fi inselat pe mine.

Răspuns utilizator avertizat
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu cred ca daca e frumoasa nu poate fi inselata. insa eu n.am inselat si sper ca nu voi insela niciodata. pur si simplu daca nu mai simt nimic pentru ea ii spun ca atat a fost sa fie, bafta in viata si mai departe. nu inteleg de ce unii traiesc cu minciuna in suflet... se saruta cu iubita, dar se gandesc la amanta, ba chiar ii mai pronunta si numele uneori laughing

| briosicabriosel a răspuns:

Cat timp te iubeste si o iubesti eu zic ca nu ai avea cum sa o inseli

| xALeXdXx a răspuns:

Daca o iubeam nu, nu o inselam.

| Liquor a răspuns:

Tu ai da o ciocolata pentru putina sare? cred ca nu. daca ai gasi la ea tot ce e mai bun si mai frumos, nu vad de ce ai insela`o.

| breakbad a răspuns:

Daca este ce imi doresc logic ca nu as inselao.

| FirstTime a răspuns:

Nu... daca arata bine si e desteapta nu. Depinde de mentalitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, o saptamana, doua as sta cuminte... nu se face bre asa repede.

| niku41123 a răspuns:

Daaaaaaa

| warrieru a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuu