| dydyyyy a întrebat:

BAIETI! ce parere aveti despre fetele care practica sexul oral sau anal intr-o relatie?

eu cred ca isi bat joc de corpul lor.am colege care fac asta si ele spun ca e ceva normal daca iubesti

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Eu nu sunt baiat, dar ai dreptate, mie mi se pare chiar scarbos sa faca o fata asta, vazand asta un baiat ar putea crede ca toate vor face chestia asta, asa ca isi vor bate joc de toate fetele pe care le vor intalni.

Asta cred eu, dar nu toti baieti sunt la felwinking

Mult succes didi si sa nu faci si tu frostia asta ca prietenele tale si sa nu te lasi influentata.Iti doresc sa ai parte de un prieten care te iubeste si care va tine la tine.

PA!kiss

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand o sa vezi tu cand una iti face asa ceva o sa vezi ce bine e dar si tu ii dai limbi unde vrea laughing O sa vina si vremea noastra nici eu nu am experimentat asa ceva (pe plan relatie de lunga durata) A fost odata cand am mers la bordel.

| RyanGeorge a răspuns:

Se pare ca tu nu sti ce inseamna a iubii si a daruii, eu nu sunt de acord ce spui tu : "isi bat joc de corpul lor" adica? ca ea isi doreste sa isi satisfaca iubitul asta inseamna ca isi bate joc de corpul ei?, sunt cupluri care intr-adevar nu fac, alte cupluri nu e de acord baiatul ori fata.

| Hmmmm a răspuns:

Prima mea intrebare: pe noi fetele de ce nu ne intrebi? noi nu avem voie sa avem o parere in legatura cu asta?
a doua intrebare: cu ce te afecteaza pe tine ceea ce fac ele?
incerc la nesfarsit sa conving oamenii ca felul in care ei practica sexul, ce mijloc de contraceptie folosesc, cum si unde o fac cu un anumit partener tin numai si numai de intimitatea lor cu acea persoana.de ce credeti unii ca le pasa celorlalti ce faceti voi in intimitate cu iubitul vostrul? e da porc, de prost gust sa iti expui intimitatea in fata altor persoane.
si un ultim lucru asupra caruia sa meditezi si tu, ca cel de inainte era petru cele care ti-au povestit ce si cum fac, pe tine cu ce te afecteaza ce si cum fac ele? intelege ca e strict decizia ta ce si cum faci in momentul in care esti in pat cu persoana iubita. daca ele o fac nu inseamna ca trebuie si tu sa o faci. daca eu spun acum ca e perfect normal si ok, este doar punctul meu de vedere.nu glumi! traim in democratie si fiecare are dreptul sa faca ce si cum vrea.acum daca eu spun ca e bine tu o sa faci asta pentru ca eu am zis asta, desi pe tine te deranjeaza sa o faci?
intelegi ce vreau sa zic si unde vreau sa ajung?

| GuessWho_8607 a răspuns:

Daca au o relatie stabila si de ceva timp... pot "exersa" si sexul oral, cat despre cel anal, eu nu sunt de acord. Acum, fiecare face ce vrea.

| dorutza_9395 a răspuns:

Si eu consideram aceste lucruri nasty, insa am crescut si am vazut ca ma inselam.
E normal atat timp cat partenerul te respecta si atat timp cat este vorba doar de unul, doi, trei... dar nu cu oricare! Nu e scarbos, e excitant, frumos, vei vedeawinking. Atta timp cat esti deschis si cauti placere nu mai exista anormal sau imoral.Insa aceste efte acre "se lauda" ca fac sex oral sau anal nu sunt fete! Sexul e ceva intim, ok spui ca nu mai esti virgina, ca faci sex, insa unde e demnitateastraight face, nu toata lumea accepta asa cevastraight face.
Nici in cap daca ma pune cineva n-as zice ca nu mai sunt virgina sau ca am facut acolo si pe acolo si pe dincolowinking.

| cineva_4576 a răspuns:

Nu pot decat sa rad, daca te plictisesti, joaca un joc, da te cu capu de pereti, fa altceva...

| ReiVaN a răspuns:

Scuzami-ma dar...nu e normal sa f. ti in fund?

| anonul a răspuns:

Nu e nimic scarbos, sexul vaginal devine monoton asa ca ai nevoie de cel oral ca sa destingi atmosferawinking si plus ca n-ai cum sa faci 69 fara sexul oral laughing si sincer dydyyyy, nu e treaba ta ce face altu' in pat, am dreptate? Cat despre cel anal... straight face scarbos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dac si partenerul este de acord nu vad de ce e imoral? imoral este sa birfesti