| JosePpPp a întrebat:

Baieti ce tip de fete va plac? Descriere fizica, adica ce va place sa aveti in pat

Fetele la fel, aveti vreo pretentie?

Vorbim despre perversitate aici

7 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

"sa facem din noapte zi"

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| Polaris a răspuns (pentru madyddd):

Sunt singurul care râde la chestia asta? rolling on the floor
Refrenul ăla-i așa cretin încât e ilar.

| RAY a răspuns:

Buna jose, eu imi doresc o fata care sa fie sincera in primul rand ceva extrem de rar in ziua de azi, acuma legat de fizic as vrea o fata mai mica ca mine ca inaltime,varsta, sa fie ca mine la fizic asta pentru o relatie serioasa,pentru sex sti si tu ce ne atrage ca doar esti barbat,una blonda, studenta, frumoasa cu sani, fund, par lung etc de aia hot

| corolav a răspuns:

Pentru Andrei 1237.
De fapt algoritmul clasic...
Frumoasă și doamnă în lume.
Gospodină la bucătărie.
Curvă la așternut.
Dar, mă întreb : tu ce vîrstă ai și cît de bun, de priceput și de bogat ești ca să poți întreține o astfel de femeie?
Hai să fim serioși!
Puneți niște întrebări cretine. Nici nu v-a crescut păr în zonele pubiene și de-acum deja vă miroase a catrință.
Iar răspunsurile, sînt și ele pe măsură.

| andrei1237 a răspuns:

Mie imi place o fata care sa fie frumoasa, desteapta, buna la pat si care sa ma iubeasca.

| scorpiaX a răspuns:

Paiiiiiii! eu fiind fata imi place sa fie: inalt, slab, brunet.

| PieiSatana a răspuns:

Genul de fete care imi plac(fizic):90 60 90 daca stii cum zichee hee.
Genul de fete care imi plac(moral):desteapta, orgolioasa, perversasmug>>>>>>>