| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, ce v-ar placea sa va faca iubita/sotia de ziua voastra? In materie de sex, desigur. Orice fantezie/idee este binevenita. As vrea cat mai multe raspunsuri. Pot raspunde si fetele cu ce au facut ele happy merci

Răspuns Câştigător
| Damian a răspuns:

Sa se imbrace in secretara, cu niste ciorapi cu jartiere, sa ma inebuneasca cu un striptease, dupa un sex pe masa, yeah ***...

1 răspuns:
| A_3962 a răspuns:

Cumpara o pereche de catuse! Mergeti si distrativa un club/bar ceva. NU il imbata! Adul acasa, imbracate foarte sexy si legal de pat sau de ce e la indemana happy. Restu. vine de la sine. Sper sa iti fie de folos.