| myna_5191 a întrebat:

Baieti ce va atrage la o fataconfused?

Răspuns Câştigător
| DragosMentol a răspuns:

Tuhappy
Pei ochii,sa fie frumusika,sa aiba tazte sau funduletz(pe carel face usor prin alergat si exercitii pentru fund), sa nu fie nici ff vorbareata nici tacuta, sa aiba si ea acol putin creier.

9 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Ești a o 100 a care pune acestă întrebare! Citește întrebările și răspunsurile la acest capitol,, Dragoste și sex,,

| Narcis2007 a răspuns:

Acel "ceva"...un raspuns clasic...frumusetea,inteligenta

| paynehunter a răspuns:

Tot ce tine de caracterul feminin.

| Prezidentul a răspuns:

Dai pe goagle si afli rolling on the floor oare ce tata fund etc

| Croy a răspuns:

Mie'mi plac fetele dragute la fata si ceva mai carnoase. Nici balena dar nici aschie

| geo_1909 a răspuns:

Sa fie frumaso sa arate bina buna la suflet int dar ncii foarte int

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impulsul magnetic.

| ananas_2708 a răspuns:

Pzda e logica trebuie