| nustiucesafac3091 a întrebat:

Ce ii atrage pe baieti la o fata?

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Crezi ca un baiat ar fi ipocrit daca ar spune ca il atrage sufletul, caracterul si nu formele?
Eu zic ca da.
Aspectul fizic urmat de caracter, asta ii atrage pe baieti!

10 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

O iau in ordinea importantei din punctul meu de vedere:
Caracterul
Nivelul de educatie
Aspectul

| mentholinks a răspuns:

Pe mine ma atrage o fata doar daca e singura. Daca ajung sa o vad in compania vreunui baiat, indiferent daca e iubit sau doar amic, intensitatea atractiei scade invers proportional cu distanta dintre cei doi.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum aratã si sa se comporte respectuos fata de baiat

| Xelon a răspuns:

Ochii,buzele,zambetul,dar mai ales tatele lasate si parul de pe picioare.

| ShamelessQboy a răspuns:

Păsărică, glumesc

| Eduard196 a răspuns:

Parul, sanii, fundul, pielea, comportamentul,

| DoctorulManhattan a răspuns:

Fata e cea mai importantă (pentru mine), apoi comportamentul. Dacă le are pe amândouă, corpul nu mai contează(cat timp arat decent)

| ShisuiUCH a răspuns:

Cred ca fiecare baiat are un tipar de fata. Uni se uita dupa aspectul fizic, alti dupa aspectul fizic si dupa puritatea sufletului

| Gaby01ro a răspuns:

În ordinea importantei lor:
Fundul
Sânii
Fața