| mydarkestdays a întrebat:

Baieti, ce va enerveaza cel mai tare la o fata?

11 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Cand nu are acea finete de fata in ea. Daca injura, scuipa, bea bere si alte lucruri ce fac baietii, imi e scarba de ea.Nu-mi plac baietoasele, fitoasele, tupeistele, cele care ies prea des cu prietenele, mai des decat cu prietenul si cam atat! Imi plac in schimb cele posesive si geloase...Ma apuca mereu rasul cand vad o fata geloasarolling on the floor

| MitroiBogdan a răspuns:

Sa te contrazica de fata cu prietenii tai, sa nu te asculte chiar daca stie ca tu ai dreptate

| ZeroBarat1 a răspuns:

Sa fie cu doua fete persoanawinking la caracter si personalitate ma refer!

| Bellinda99 a răspuns:

Ehh acum majoritatea ati zis gelozia...Pai clar ca suntem geloase daca va vedem cu alte fete..Sau in cel mai rau caz va imbratisati sau chiar pupati cu ele...Nu putem ramane in diferente cand va vedem cu alte fete. Avem sentimentelaughing!`..Ca de parca voi baietii nu sunteti niciodata gelosiwaiting!`.

| neutrino a răspuns:

Ca nu mai e... fata!

| Azµre a răspuns:

Încăpățânarea...

| anyhylator a răspuns:

Sa jigneasca baietii, sa filtreze cu baietii, sa se macheze atunci cand este urata cu spume, iar eu nu suport de nici un fel fetele care bea, fumeaza si injura big grin

| MitroiBogdan a răspuns (pentru anyhylator):

Se spune beau ca e multe stii

| JeleUUU a răspuns:

Geloziiiiaaaaaaawaiting

| Batanasi_Petre-Virgil_1994 a răspuns:

Sincer,cand trebuie sa-i iau cate ceva

| FreeStyleAndLife a răspuns:

Sa aiba fite de printesa si si se dea la 10 baieti deodata