| CristinaHoran a întrebat:

Baieti, cum ar arata fata visurilor voastre?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| geologul a răspuns:

Nu frumusetea conteaza neaparat la o fata, frumusetea e trecatoare ci sufletu, in ziua de azi greu mai gasesti o fata cu picioarele pe pamant ca sa stie ce vrea de la viata.

| DanDannn a răspuns:

O fata normala... 1.70 - 1.80, nu mai inalta de 1.80, bruneta cu parul putin lung, ochii - verzi / caprui / albastrii [ nu cotneaza ], sa fie cu simtul umorului, sa ma iubeasca asa cum sunt, sa fie de treaba si intelegatoare, cu suflet bun, romantica.

| Inutza0102 a răspuns:

Am vazut de 300 de ori intrebarea asta!straight face

| Inutza0102 a răspuns:

Am vazut de 300 de ori intrebarea asta!straight facepff