| unanonim12345 a întrebat:

Baieti. Cum arata fata visurilor voastre? Rog sinceritate maxima...

11 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cu cateva kg in plus(adica pufoasa blushing ) Ochii verzi sau negri, cateva piercinguri, in rest sa pot face casa cu ea happy

| 愛日本 a răspuns:

Poate fi oricum, doar sa-mi placa mie.Atunci e ok

| RAY a răspuns:

Cand visez fete am cosmaruri mai bine nu ma gandesc la alea din vise

| mihai69 a răspuns:

Habar n-am, că după ce mă trezesc, uit ce-am visat!
rolling on the floor

| LoveSleep a răspuns:

Drăguță și isteață smug

| Eduard619 a răspuns:

Sa aiba ochelari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca aceasta din acest videoclip https://www.youtube.com/watch?v=X4YK-DEkvcw :))

| Valutzzzu a răspuns:

Nu-mi imaginez cum va fi fata visurilor mele, dar voi sti cu siguranta atunci cand o voi intalni. A senzatia aia aparte ''ai fluturi in stomac'' cum se spune.

| exilon1 a răspuns:

Educată,cu principii bine definite,să aibă propriul stil,să aibă atitudine,să aiba o lume a ei, să lupte pentru un scop al ei, să știe să lupte pentru ce vrea de la viață, amuzantă, feminină

| IIeddar a răspuns:

Diana melison