| vivigreen a întrebat:

Baieti! Cum ati vrea sa se comporte cu voi o fata? (care va place )

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| oOoBrBoOo a răspuns:

Pai sa ne bage in seamna (ceea ce multe nu faclaughing ) si sa ne iubeasca nu doar cu vorbe goale sa nu cearca bani cu sacullaughing sa nu se apuce sa aiba fite.

Răspuns utilizator avertizat
| Balchievscaia_Gabriela_1992 a răspuns:

)) ziceti ca fetele vor multi bani...nu exista femei materialiste existe barbati la care banii sunt singura calitate).

| ToniBoai a răspuns:

Sa se comporte frumos. Sa imi arate iubire sincera daca si ea simte ceva pentru mine. In cazul in care ea nu simte nimic pentru mine as prefera sa pastrez distanta pentru a nu ma distruge singur happy.

| Spektra01 a răspuns:

1. sa nu injure
2. sa-mi de aatentie
3. sa nu ma insele laughing
4. sa ma ia in brate cand ne vedem (adica sa nu fie de aia care n-are nicio treaba (pe interes))
5. sa nu ma minta ca ma place asta e cea mai importanta

| TurliucAdrianFrancis a răspuns:

In mod evident vrem atentie. Vrem sa fim luati in seama in primul rand. Daca iti place de un baiat, incearca sa-i zambesti mai mult si sa "ii tragi priviri".