| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, cum va place sa fiti alintati de prietenele voastre? iar voi feteler, cum va alintati prieteniibig grin?

37 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Uite cum imi place: Armasarule.Italion Stalion.Ghiocel.Floare rara.Gigolo ¨800$¨.Nony sexosu.Gicutza (postasu´).ar mai fi, dar nu mai tradez secrete laughing

| Pho3nix a răspuns:

Ce imi vine in minte, asta spun. laughing

| marsy a răspuns:

Pooy. ingeras

| Artemiss a răspuns:

Nu ma dau in vant dupa...am av o relatie de 3 ani si daca am auzit de 3 ori un cuv de genul iubita mea...laughingam fost o ghinionista...am sa iti spun cand o sa am un prieten care sa fie mai romantic...si cred ca in curand:Xlove struck

| JustMeFlory a răspuns:

Carnacior, castravecior, bebe, iubitu, uby...si cam atat!happy

| albastrel a răspuns:

Pai... iubitu'... pul*ca si atat big grin

| M.J. a răspuns:

Pe prietenul meu il alint asa:bebe, bubu, piticule, nebuna mea, mumosu meu, vietisoara mea, rasfatatu meu...si lista ar putea continua la nesfarsit

| Antonimu a răspuns:

Alyn-area mea happy

| ladybird a răspuns:

...la a 3-a intalnire... un pumn in fata fraiere!

| pepe a răspuns:

Puiuţ, iubi, iubiţel.

| liliana83 a răspuns:

Amore mi-a

| sorin a răspuns:

Nu imi place sa fiu alintathappy

| Ruxy a răspuns:

Eu ii zic "Grasutu' meu"...il ajuta putin burticabatting eyelashes

| Ellena a răspuns:

Puiulove struck...

| Abcfunny a răspuns:

Ii spun cum imi vine pe la guralaughing

| zuzushi a răspuns:

Nu imi plac alintaturile de genul puiu, puiut, ubitzel...
dc? pentru ca nu mi se par venite din inima, ci spuse ca de robot.
in ziua de azi pe toti ii auzi... ubitzica mea... dragostea mea... :-&

sorry dar asta e parerea mea.

| danutzyscorpyon a răspuns:

Mie imi place sa fiu alintat numai in pat.whistling
laughing

| DoomNEzeu a răspuns:

Imi place sa mi se zica ubitu meu laughing

| kayan a răspuns:

Mie imi place "wutzy putzy"...

http://www.trilulilu.ro/alycooldoll/712bce79dd7bff

| fzcsm a răspuns:

Imi place sa ma alinte cu cuvinte venite din inima cum ar fi iubitule, puiut sau iubi.

| redbull a răspuns:

Sincer m-am cam obisnuit cu Babylaughing... toti imi zic BEBE de cand eram mic si asa am ramas petru cei din familie si vecini si alti prieteni majoritatea fostelor imi ziuceau babybig grin. " Fostelor " pentru ca acum sunt singur. Sincer nu as avea alta preferinta m-am cam obisnuit asa, ar merge si iubi sau soale laughing. Eu am un singur alint pentru fete laughing " URATO " si al dracului ca nici una nu se supara laughing.

| raluca0306 a răspuns:

Bibi big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Razboinicul meu, ingeras iubaret ce esti, si replica de la final... da da, mai vreau, nu te opri! ioi mai Tudore da bine mi-a prinshappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trenuletul meu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt alintata cam asa:grasa, urata, iubitica, pacoste, Marta, Ioneasco dar cel mai mult imi place "scortisoara". Si alint cam asa:baby, moco, joco si multe altele...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sufletel, gurita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ursulet, buzica, baby, puiut, panduletz (de la ursuletii panda)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cocki...de la cocalar, pentru ca ma imbracasem cu un trening mai uratzel in ziua aceea.Si am mai auzit la cineva cum se alinta... iubarometrul meu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciufy, Tuta...prefer sa nu specific de la ce anume provin...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ii spun simplu..."uratule", cu toate ca e frumos si il iubesc muuuult!