| laryssa93 a întrebat:

Baieti cum va simtiti cand iubita va face sex oral? adica va excita mai mult decat sexul normal? plss rasp

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Super! Da, e si mult mai intensa senzatia si mult mai complexa! De obicei, astfel, partenera se asigura ca ai deja o erectie beton inainte de a fi penetrata, ca sa se simta si ea cat mai bine! Sau, unele isi iau asa o portie de sex rapid, (sau tin atat de mult la el incat vor sa-i savureze si icrele!) si ca cel clasic sa dureze mult mai mult, outzele fiind deja golite!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Bvdode81... cand ai sa Iubesti cu Adevarat (daca, vreodata!). atunci ai sa-ti potopesti iubita cu sarutari peste tot, si tot n-ai sa te saturi!
Iti urez sa ajungi, macar o data in viata, in acea stare mirifica!

| Zady a răspuns:

Am mai raspuns la una din intrebarile tale si inca o data zic ca este o intrebare buna.Intr-adevar sexul oral este mult mai excitant decat cel vaginal si asta este cel mai mult pentru ca se intampla mai rar. Dar este si putin logic pentru ca nu poti face cu vaginul; Cu limba, cu buzele si cu putina saliva si imaginatie pot iesi minuni. Dar daca ar fi incers sa iti faca tie partenerul sex oral cred ca te-ai convinge

| zeeeeeex a răspuns:

Cand prietena mea imi face oral ma simt extraordinar de bine si nu pot spune ca ma excit mai mult sau mai putin atunci decat cand o fac normal... Pentru ca ma gandesc doar cu normal nu poti sa continui ca te plictisesti si doar cu oral la fel nu se poate... Se completeaza una cu alta big grin

| DrViorel a răspuns:

Pe mine iubita ma excita oricum, si sex oral mai rar, nu sunt adeptul sexului oral sau sexului in grup. O zi buna sa ai!

| onelove a răspuns:

E o senzatie foarte placuta si daca e si cu finalizare e si mai intensa, si cu ocazia asta rezist si mult mai mult la cel normal astfel putand sa o satisfac mai mult. Dar nu as face chestia asta daca ei nu i-ar placea si nu ar vrea.

| stefytm a răspuns:

F exicitat! insa nu pot zice ca e mai excitant decat sexul normal

| cristibossu27 a răspuns:

Depindeeee.cum stie sa o faca. e bine si asa si asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino sa vezi si poate o ajuti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul oral e sarea si piperul unei relatii

| bvdode81 a răspuns:

Parerea mea este ca sexul oral intr-u cuplu nu este prea de bun augur. mie imi displace chestia asta sa iti faca sex oral si dupa aceea sa o saruti e ceva scarbos