| BambiSd a întrebat:

Hei. Intrebare pentru baieti: va excitati mai mult la sexul oral decat la cel normal?

17 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Nu, depinde de barbat, dar sincer, la toata lumea i plae caldurica. poate gresesc. acum si in gura e cald, dar acolo nu sunt vene, sau prea multi muschi ce fac contact, la atingerehappy

| Fytzy a răspuns (pentru NatureSelf):

Bravo...chiar dai niste raspunsuri serioase tot respectul pentru tine. De asa prieteni avem nevoie pe TPU nu de toti neseriosi...

| NatureSelf a răspuns (pentru Fytzy):

Mersi, ma bucur daca te-am ajutat cu ceva.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Depinde.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Sunt multi carora le place.si cei carora le place mai mult oralul sunt misogini clar

| Nu a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

MISOGÍN, -Ă, misogini, -e, s. m., adj. (Livr.) 1. S. m., adj. (Bărbat) care urăște femeile. 2. Adj. Care manifestă, exprimă ură față de femei. [Var.: misoghín, -ă s. m., adj.] – Din fr. misogyne, germ. Misogyn.

Si ia spune, cum sunt misogini dupa capu' tau?

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru Nu):

Sunt cei carora le place sa domine parterele, sa le injoseasca.nu uita ce simti atunci cand ti se facewinking

| AlecsOne a răspuns:

DAaaa...de 10000 de ori e mai excitant sexul oral decat normal happy si anal este bun :0

| MishuD a răspuns:

De ce nu ?

| Prapacea a răspuns:

Aha

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru Prapacea):

Tare raspunsu taurolling on the floor

| Prapacea a răspuns (pentru SchiZz20CMrecords):

Nu puteam să-i răspund: îîîîîîîîîîîînnnhhhhhh

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru Prapacea):

Exactlaughing

| cristi_3894 a răspuns:

Eu unul nu. Si de aceeasi parere sunt si multi prieteni. Sunt alte lucruri mult mai placute.
Poate conteaza totusi si cum il face.

| Tzuna a răspuns:

Uuuuaaaaaa=p~ mai ales cand imi baga limba pe canal panan coie:X

| sandrosa a răspuns:

Da

| seriful a răspuns:

DA. E forte bun sexul oral facut de fete pentru baieti