| Plecatadeparte a întrebat:

Baieti,daca va place de o fata dar aceasta se lasa greu si va trateaza cu indiferenta, va face sa vreti tot mai mult sa o cuceriti sau va pierdeti interesul?

6 răspunsuri:
| yourfriend111 a răspuns:

o las baltă

| neutrino a răspuns:

Nu poate fi o regula.

| Nucreeed a răspuns:

Pai de obicei astea care te trateaza cu indiferente prea exagereaza si chiar iti vine sa le lasi in treaba lor...

| AngelBoy a răspuns:

Imi pierd interesul si incerc in alta parte, nu este logic? de ce ai umbla dupa o fata daca te trateaza cu indiferenta?

| Miickeii a răspuns:

Eu sincer happy o las baltă oh go on, se va întoarce ea rolling on the floor!

| wooowwww a răspuns:

Personal, daca imi pasa cu adevarat de fata respectiva, incerc in continuare sa o cuceresc;