| alleluiaah a întrebat:

Baieti, despre ce trebuie sa vorbeasca o fata cu voi ca sa nu va pierdeti interesul?
Funda!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre orice. Atata timp cat nu vorbeste despre fostii iubiti sau chestii din astea, nu am probleme. Important e sa spuna ceva ca sa nu stam ca mutii:d

| AOLEVRIC a răspuns:

Asta depinde de fiecare baiat in parte.

| alleluiaah explică (pentru AOLEVRIC):

Da-mi doar cateva exemple big grinbatting eyelashes

| AOLEVRIC a răspuns (pentru alleluiaah):

De exemplu mie mi-ar placea ca o fata sa vorbeasca cu mine despre ce imi place, de chestii amuzante, sa nu fie stresanta... In principiu sa fie ea si cat mai cu capul pe umeri.winking

| cristimx a răspuns:

Mie mi-ar placea sa ma intrebe mereu " Iti mai place de mine?/ Ma mai iubesti? " si de chestii care ne priveste pe amandoi, despre ce ne deranjeaza, ce ne place, ce ar fi frumos sa facem, etc.

| Мариус a răspuns:

Pai in principiu despre lucruri care ii plac si baiatului cu care vorbesti.De exemplu daca e pasionat de masini vb despre lucrul asta.