| EyesSad17 a întrebat:

Baieti dc va atrag foarte mult fete care sunt lesbience? eu chiar nu o sa inteleg niciodata lucru acesta! ce vedeti la ele? pot raspunde si fetele hai ca dau funda

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E doar o fantezie de-a lor care ii duc cu gandul la un menage-a-trois.

Gen ca il satisface doua, nu una...

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Baieti dc va atrag foarte mult fete care sunt lesbience? eu chiar nu o sa inteleg niciodata lucru acesta! ce vedeti la ele? /// Nu m-am simțit atras de femei lesbiene în mod deosebit. Pentru unii poate fi o provocare, să o transforme, din lesbiană, în heterosexuală.

| edy0010_7129 a răspuns:

Pai cine ti-a spus ca ne atrag p toti baietii lesbiencele... mie unul imi plac fetele heterosexuale... happy

| Mihaela_7488 a răspuns:

Buna muzicadauneaza eu nu sunt lesbi dar am cunoscut cateva sunt de parere ca baieti sunt atrasi de fetele lesbi pentru ca lor le place tot ce nu pot avea si sunt atrasi de ceea ce este interzis pentru ei iar fetele lesbi ii dispretuiesc... sper ca te-am ajutat FUNDA?

Răspuns utilizator avertizat