| RAY a întrebat:

Baieti va atrag fetele care le vedeti pe strada? ce ganduri pacatoase aveti cu ele?
de la 1 la 10 cam de atractive vi se par fetele din orasul vostru?

11 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Normal ca ma atrag, ar fi chiar culmea sa nu ma atraga.
Le-as da nota 9 la aspectul fizic,, stim si noi ce ganduri putem avea cu o fata care arata cum arata...

| RAY explică (pentru Drimmero):

Majoritatea te atrag?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Pe mine ma atrag fetele 100%,, acum depinde si ce vad la ele.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Cei drept romancele sunt frumoase asta e adevarul

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Mult prea frumoase, femeile est-europene sunt zeite!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Si nordicele sunt in top si latinele din america de sud

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Muze pot fi femeile(nu toate)/

| Veltorb a răspuns:

Uneori.Prea multe gânduri,, păcătoase" casă le pot nota. Undeva pe la 6-7.

| RAY explică (pentru Veltorb):

Du-te la biserica ca apocalipsa e aproape

| Veltorb a răspuns (pentru RAY):

Da și porci zboară
1Dumnezeu e o scorneală a oamenilor din antichitate care când nu găseau răspunsuri despre un fenomen al naturii ziceu că doar zei ar putea face asta și așa dădeau vina pe Dumnezeu și/sau alți zei.

| Enertx a răspuns:

Sper sa fie pedeapsa mica. Atat pot sa zic.