| RamonaHa a întrebat:

Baieti, dintre doua fete la fel de frumoase, una blonda si una bruneta pe care ati alege-o? Sincer! Si repet, la fel de frumoase, foarte frumoase amandoua.

7 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Prima data m-as uita la bruneta laughing si daca mi-ar place de ea, pe ea as alege-o big grin

| sigfreud a răspuns:

Este o intrebare stupida. Pe caracter nu mai da nimeni 2 bani? Hai sa alegem bruneta ca sunt prea multe bancuri cu blonde nu? si daca nu ai nimic in comun cu bruneta care-i rostul? Scuza-ma ca ti-am raspuns cu alte intrebari dar e chiar stupida intrebarea.

| XAzazelX a răspuns:

Blonda...depinde si de interior(sufletelu) ca poate fi si o *****big grin si atunci as alege cealalta.

| melissa99 a răspuns:

Bruneta...si eu is bruneta deci BRUNETA

| Nucreeed a răspuns:

Daca amandoua ar fi la fel de frumoase atunci chiar nu as alege'o pe una din ele in functie de par nu prea conteaza culoarea parului pentru mine

| gerrardbv a răspuns:

La fel de frumoase la exterior,sau la interior? eu as alege-o pe cea care este mai frumoasa la interior,cu atat mai mult daca este si frumoasa din punct de vedere fizic, si ca sa fiu sincer, as alege blonda!laughing

| gingerimme a răspuns:

Eu unu as alege bruneta.puppy dog eyesaww si daca ar avea si ochii albastrii ar fi perfecta xd