| BelleDy a întrebat:

Baieti dintre doua fete foarte frumoase si cu aceleasi calitati, dar cu o singura diferenta culoarea parului, una blonda si una bruneta pe care o alegeti?

11 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

De ce sa alegi cand le poti avea pe amandoualove struck

| MishikiCrisy a răspuns:

Din ce reiese de la tine intrebarea e: Va plac mai mult blondele sau brunetele? Daca zicei asa poate avea unele raspunzuri clare.

| Alystar a răspuns:

Eu as alege-o pe cea mai desteapta, cea care ma face sa ma simt mai in largul meu si cea care ofera mai mult.
Daca nu probeaza-le cate o saptamana si dupa aia alegi. Te descurci tu!

| Yoyo7949 a răspuns:

Mie imi plac brunetelebig grin dar daca iti place de cea blonda mai mult, da-i drumul:*

| MasterYoda a răspuns:

Baietii adevarati le aleg pe ambelewinking

| Diannnaa18 a răspuns:

Nu culoarea parului face diferentawinking. Atat timp cat ambele tin la tine, dar tie iti place blonda[ de ex] nu cred ca te combini cu bruneta din cauza culoriwinking

| MariM3 a răspuns:

Sincera sa fiu parerea mea ar fi sa iti asculti inima. Culoarea parului nu conteaza, alege-o pe cea pe care o placi mai mult.Trebuie sa vezi personalitatea lor. Nu au cum sa o aiba la fel, doar nu sunt gemene laughing. Eu zic sa le dai un mic "test" sa vezi care tine maimult la tine. Asta e parerea mea. Sper sa te-am ajutat. Bafta happy.

| Prapacea a răspuns:

Pe amândouă... odată

| llucixxl a răspuns:

Greșit, îs două brunete, dacă întorci blonda cu picioarele în sus, obții o brunetă căreia... îi miroase gura.

| InDaMix a răspuns:

Cea ca re ma place mai mult daca ma plac ambele...depinde cati ani au dar mas suii pe blondalaughing big grin

| Justmehere a răspuns:

Buna, sincer as alege-o pe cea care tine cel mai mult la mine si cu care ma vad eu intr-un viitor apropiat.Nu poti sa cataloghezi pe cineva dupa culoarea parului...ar fi discriminare...