| cLiK a întrebat:

Baieti/Fete cum imi dau seama ca o fata ma place?

Răspuns Câştigător
| adinutzadina a răspuns:

Poi te bate din joaca,cand tu ii dai o plama mai tare se face ca pune botu dar peste cateva minute vine iar la tine, sta cu ochii pe tine, se joaca cu tine.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Te priveste mai tot timpul,isi gaseste mereu de lucru pe langa tine, are tot timpul ceva sa te intrebe, se baga in seama doar cu tine...nu-i greu, si orb sa fii, tot intelegi!

| Crisu a răspuns:

Din comportamentul ei. Vezi cum te priveste, daca si cum iti zambeste si chestii de-astea. Asta... sau sa-i spui ca o placi si sa o intrebi si pe ea daca te place. Sti... a 2-a este mult mai eficienta, dar faci ce vrei. happy

| DjYonutz a răspuns:

Atunci cand iti vorbeste frumos cand se da la tine si cand iti face complimente

| djice99 a răspuns:

E mai Simplu ca orice...big grin te duci si o intrebi si gata cu Povesteawinkingsi iti spune Fata aia daca te place sau nu ca asa daca stay o sa ramai neinsurat laughing