| YoyoXender a întrebat:

Ce le place la fete in general la băieți?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Ca primă impresie mă atrage un tip puternic, masculin și educat
când îl cunosc mai bine mă atrage inteligența, ambiția, simțul umorului, capacitatea de a purta o conversație cu mine și restul
apoi după ce-l mai cunosc înțelegerea, romantismul, dedicarea către familie

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu vezi la stiri cate sant abuzate agresate si disparute? Trage concluzia, altfel daca erau mai multe sanatoase nu auzeai asa ceva nicaieri sa fie probleme la adresa lor

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Banii

| Frank51 a răspuns:

Din punct de vedere primordial: carnea, caldura, protectia
Din punct de vedere fizic(general vorbind): constitutie potrivita, inaltime medie, inteligenta peste medie, penis peste medie(daca se poate).

| SilentRain a răspuns:

Asta difera de la o fata la alta

| alexalx1234 a răspuns:

P**a, banii, mașina și vila de lux

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac baietii care au simtul umorului si un suflet bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie frumos, sa aiba muschi, sa nu fie urat! Si da, si banii, dar fizicul in principal!

| Anonima163333 a răspuns:

Pentru mine (NU MINT) caracterul, sa ma iubeasca si sa fiu atrasa un pic si fizic de el, dar nu trebuie sa fie fat frumos

| Stegman a răspuns:

Spatele sa fie umerii lati si mislocul subtire.

| Musca88 a răspuns:

Sa ai bmw

| HoaxSix a răspuns:

P**a mica e favorita