| VacutzaRoscata a întrebat:

Baieti, la o fata preferati sanii mari si mai lasati sau mai mici si mai fermi?
FUNDA

7 răspunsuri:
| VacutzaRoscata explică:

Inocento,dupa limbajul tau infect numai inocenta nu esti...da esti lesby sau de ce imi spui ca ii preferi pe cei mari?straight face =]]

| VacutzaRoscata explică:

Blonda mai bine taceai =]]] macar m-ai facut sa rad

| JustMeCata a răspuns:

Mari și fermi laughing

| Ezzio a răspuns:

Draga Vacutza eu nu am preferinte(adica nu prefer orice tip logik.)laughing))rolling on the flooraM PREFEFERINTE in fine...Prefer miki si fermiwinking

| pitronia a răspuns:

Ii prefer pe cei mari si ridicati(cei siliconati), dar care sa nu pocneasca atunci cant ii ating

| LeoMessi38 a răspuns:

Nu conteaza marimea, daca la fata este frumoasa, si ce poti sa faci cu ele? Cand o fii gravida ii iei laptele copilului?rolling on the floorDaca ma intelegeti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai vaco si tu ce faci acum scoti esentialu, partea buna la sanii mici sau cum? Deci cu alte cuvinte ai sanii mici sau ce pl rolling on the floor?
Lol ca aia mai mari ca's mai buni