| Anonim13777 a întrebat:

Baieti,ce preferati, o fata slabuta cu sanii mici si fund mare(dar chiar marelaughing) ) sau una cu fundul mic si sanii mari?(prima varianta is eu)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pe mine ma poti considera ca fiind unul dintre admiratorii tai deoarece intrunesti aspectul de femeie ideala in conceptia si imaginatia mea. :-P

34 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

"Ţâţe mici, curul mare, spanish type"

| DeathIncarnate a răspuns:

Acuma daca ai curu'mai mare decat capu', mie nu-mi place.

| RAY a răspuns:

una cu fundul mic si sanii mari

| mentholinks a răspuns:

Eu daca as fi fata as prefera sa nu fiu preferata din pricina aspectului meu.

| anonima0101 a răspuns (pentru mentholinks):

Sincer eu nu sunt apreciata din acest punct de vedere. Dar majoritatea baietilor sau ma rog." barbatilor " pun accentul mai mult pe exterior decat pe interior ceea ce este totusi putin tristut.

| mentholinks a răspuns (pentru anonima0101):

Eu cred ca pun accentul doar pe exterior si nu le pasa de interior si isi zic in sinea lor lasa ca daca ma iubeste o sa se schimbe dupa mine.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonima0101):

Mie imi place si interiorul unei femei, adica sunt foarte fericit cand ajung in interior laughing

| anonima0101 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Baaa rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru anonima0101):

Cand un barbat vede o femeie frumoasa intra in erectie, ciudat ca la biologie nu invatati nimic, inca ceva o femeie goala face ca sangele sa fie mai m mult in zona penisului decat in creier astfel el trece la actiune, faza cu caracterul sa fim seriosi in viata fizicul conteaza foarte mult, ti drag sa vb cu cineva frumos

Răspuns utilizator avertizat
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Fund si tatae mari are si Oana Roman... Asta nu inseamna ca sunt si frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fata, dar daca as fi baiat cred ca as prefera o fata cu creier mare, nu cu cur si nici cu sani mari. Deci mai bine pune-te pe invatat.

| LinxCont a răspuns:

Eu prefer una finuta. Merge si cu dotari mai mari dar nu exagerat. Sanii sa fie naturali nu de cauciuc si daca se poate sa fie si cu spatiu intre coapse cum recent am mai precizat.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru LinxCont):

Adica cracanata? laughing

| LinxCont a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Da happy

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru LinxCont):

Pai gaseste tu femeia si o ajut eu sa mearga cracanata laughing

| LinxCont a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

laughing

| KeNNT3D a răspuns:

As zice prima variantalaughing nu stiu dc dar imi aduci aminte de una de la sala de fortalaughing sani nu prea mari, cur wooow mdfk si perfecta ca statura adica nu prea inaltalaughing

| anonima0101 a răspuns:

Eu sunt fata, dar cred ca e mai ok daca ai avea si fundul si sanii mari laughing.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonima0101):

Adica precum vaca din rasa Holstein? rolling on the floor

| anonima0101 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

rolling on the floor))

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Sa faca si muuu in timpul actului si e perfecta, poate merge si mulsa laughing)

| corbulalbrosu a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Mai ales zmulsa ca nu cere atata "finete" din partea masculului. rolling on the floor

| aXy99 a răspuns (pentru anonima0101):

Imi place mentalitatea ta!laughing

| shidance a răspuns (pentru anonima0101):

Asa mai merge iti pot face tot ce iti doreste inima happy

| Sfatosul2012 a răspuns:

Sunt plusuri si minusuri la amandoua alegerile.

Răspuns utilizator avertizat
| TheCuriousMonkey a răspuns:

Are țâțe, are cur da e proastă subiectul potrivit pentru bârfa noastră. #

| cameleonu05 a răspuns:

Fundul ca fundul, sani ca sani, da fata cu e fata? laughing

| Anonim13777 explică (pentru cameleonu05):

Si fata e foarte frumoasa

| shidance a răspuns:

Sa fie micuta si cu fundul mare si nici chiar sbatuta dar nu multa happy potrivita cand o iei in brate sa simti pe ce pui mana happy

| adyta123 a răspuns:

Prima varianta.

| TudorS a răspuns:

Imi dai fbu tau, nu te cred