| andreea7520 a întrebat:

Băieţi ' răi ' sau băieţi cuminţi (pentru fete)? Şi pentru băieţi, preferaţi fetele cuminţi, la locul lor, romantice etc sau?

19 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Prefer o fata cuminte, romantica, dar care stie sa se distreze si care este inventiva.

| Razvan a răspuns:

Cuminte.Mai putine batai de caphee hee

| Malvina24 a răspuns:

Rau sau cuminte nu conteaza asta! Conteaza sa ma iubeasca! chiar si vagabond de-ar fi la fel eu l-as iubi!

| JeSa a răspuns:

Depinde din ce perspectivă a "răului", privim; dacă spunem că, pers. este "rea" din pct. de vedere al "spiritului de realitate", atunci îl prefer,, dar de spunem că, este "rău", postând în calitate de "lup, îmbrăcat în haina de oaie", predominându-i "făţărnicia", logic că nu îl voi agrea/prefera(deloc)... aşadar, prefer să fie aşa cum este el, fără "capricii/fiţe", ca să nu-l descopăr pe parcurs, având surpriza, ca fiind - "un papă lapte"tongue, purtat de câte - o "mască, falsă",, doreschappy "băiatul, care ştie ce-şi doreşte de la viaţă= rău"tongue...doar din perspectivele, ce abia le-amwinking menţionat!

| Silvia a răspuns:

Ambele categorii combinatebig grin.

| ÅñdRa a răspuns:

Cred ca sa fie un pic din amandoua:X

| dydy22 a răspuns:

Eu as prefera o fata cuminte la locul ei si romantica daca ar mai fi nu as zice nu dar mai greu sa gasesti o fata romantica in ziua de azi, nu cred ca mai stie ce inseaman sa fie romantic(a)

| miauu a răspuns:

Cuminte rau nu conteaza important e sa ne iubim si sa ma respecte.

| κίllą a răspuns:

Eu prefer baietii rai devil ma simt mai atrasa de eihee hee

| Ella123 a răspuns:

Pai in mare parte nu conteaza, important e sa ne iubim...
Eu as prefera genu de baiat mai rau deoarece nici eu nu-s prea cuminte:-d. Dar nici foarte rau ca dupa aia iese urat, sti si u vorba aia binele invinge raul.

| Alphawolf a răspuns:

Prefer fetele inteligente, realiste si cu vocabularul bogat

| Green a răspuns:

Ambele. :d

| oleee a răspuns:

De obicei contrastele se atraghappy asa ca depinde si de tine

| RainDrop a răspuns:

Nu conteaza, as vrea combinat, dar din cele 2, romantica

| byanka14 a răspuns:

Hmmm...baieti rai!

| dienutza94 a răspuns:

Am auzit recent o chestie foarte inteligenta. Cand iubesti, il vezi pe cel de langa tine perfect! Nu are defecte, in ochii tai nu putea fi mai bun. Iar cand iubesti cu adevarat, ochii tai vad normal. Ii vezi foarte bine defectele, dar esti capabil sa-l accepti asa cum este, ca e baiat rau sau cuminte, ca are vicii sau ca e bleg, etc. Deci, conteaza mai putin asta atunci cand iubesti.

| narcis_5971 a răspuns:

Depinde ce se intelege prin rau rele sau bune (la fete ), cu siguranta prefer o fata rea daca prin asta se intelege, certareata, posesiva si agresiva, care stie ce vrea de la mine (suna un pic cam sado-maso) dar astas eu imi plac relatiile din care iese foc, pasiune, dar nas refuza nici o fata cuminte, deteapta si care ma iubeste, ea ar fi cam idealul dar daca e doar atat, e nu stiu parca incompleta.parerea mea

| anutzyk98 a răspuns:

Pai eu ce sa zic...eu il am pe puiu'meu care este scorpion si prin caracterizare scorpionul este mai dinamic si foarte misterios. Mie chiar imi plac baietii care au un astfel de comportament.Bine, acum eu nu stiu ce parere aui altii.

| dariiaa1993 a răspuns:

Un baiat prea cuminte e plictisitor. eu prefer ceva mai palpitant, sa ma iubeasca, sa-l iubesc dar sa fie si putin mai "bagabont"