| Anonymous999 a întrebat:

Baieti preferati fetele cuminti sau cele obraznice( sper ca intelegeti ce vreau sa spun)?

51 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Exista unele care nu consuma nici-un recurs si nici nu imbatranesc, una din aia vreau eu

| Anonymous999 explică (pentru mgtow):

Papusa?

| mgtow a răspuns (pentru Anonymous999):

Da, cu 7000 de euro realistica

| Anonymous999 explică (pentru mgtow):

laughing)

| mgtow a răspuns (pentru Anonymous999):

Http://i.imgur.com/qzLsZg5.jpg vine virgina si fidela desigur :))

| Anonymous999 explică (pentru mgtow):

laughing aia numai virgina nu e

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Sofere iar cu papusa ta laughing

| mgtow a răspuns (pentru Anonymous999):

In 3 luni e gata si livrata la domiciliu cum tu zici ca nu iti plac copii poti sa iti iei un maimutoi deala realistic si traiesti cu el, in cazul meu e alta istorie dar e o solutie destul de buna

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Iar nene laughing e un diamant altcumva nu-i pot zice

| Anonymous999 explică (pentru mgtow):

laughing pisicile sunt muult mai bune
Poti sa-ti iei 2, una de rezervalaughing

| mgtow a răspuns (pentru Anonymous999):

Ai innebunit? lasa pisicile in lumea lor

| Anonymous999 explică (pentru mgtow):

Pai pentru mine nu cred ca exista vreo papusa de aialaughing ma joc cu pisicile

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Femeia trebuie sa fie gospodina in bucatarie, doamna in societate si curva-n pat.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ma hmmm. Cuminte in societate, obraznica in pat, sociabila in relatie! Pe scurt asa.Tu cum te simti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cuminti la caracter, obraznice in pat laughing
tu aia cu avatar perves

| Anonymous999 explică (pentru anonim_4396):

Nu e pervers daca puneam o poza goala cum era aia? mrr ma enervezi

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymous999):

Aia era poza porno laughing. aia e perversa, ca mai multi amarasti omu

| Anonymous999 explică (pentru anonim_4396):

Nu e si crede-ma nu vrei sa stii cum e sa fii amagit, pervers esti tu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymous999):

De unde si pana unde sunt eu perves? laughing

| Anonymous999 explică (pentru anonim_4396):

Poate iti imprumuta Sofer papusa, cred ca ai nevoie de ealaughing dar vezi sa n-o distrugi

| Anonymous999 explică (pentru anonim_4396):

De cand imi raspunzi la intrebari, si esti si sunt sigura ca esti si mai mult de atat, n-as vrea sa intru in capul tau as ramane cu sechelelaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymous999):

rolling on the floor mai bine as mai sta pe bara 2 ani, decat chestia aia.

| Anonymous999 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor nu-l intreci pe prietenul meulaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymous999):

Nup, sunt chi8ar de treaba. daca imi place mai mult de o pozitie asta ma face perves? laughing) sa fim seriosi

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii eu glumeschappy dar pervers tot estilaughing

| Anonymous999 explică (pentru anonim_4396):

Nu stii tu ce te face pervers, nu am zis ca nu esti de treaba vad astalaughing dar nu cred ca are treaba pozitia cu perversitatea

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymous999):

"Nu e si crede-ma nu vrei sa stii cum e sa fii amagit" vorbele tale. uite aici, inseamna ca tuu stii ce inseamna sa amagesti, ca asa faci cu "pisi" al tau, deci tu esti perversa, plus ca si avataru te da de gol. win win tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Shtt ca devin si eu perversa si nu vrei hah nu e pisi e motan si ma iubeste si va veni momentul cand va avea parte, si el ma amageste pe minelaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vulpeo ai schimbat avataru laughing

| Anonymous999 explică (pentru anonim_4396):

Vezi ca vulpea e sireatalaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

L-a facut pe urs sa bage coada in apalaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai niste gusturi la avatare, de mori nu gluma.
mai rupi si patu. esti si rea pe langa, of of

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot te bat eu pe tine perversule

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

DAAA, tu aia cu poze perveste. cred ca asa ai o sansa sa ma bati, sa fiu distrs rolling on the floor.
serios, chiar imi e mila de "pisi" al tau, devii din ce in ce mai rea, si numai el are de suferit

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai nene pervers, tu ar trebui sa primesti premiul pentru perversitate.
Nu sunt rea, sunt cea mai buna persoana pe care o cunosc, am sa pun poza cu un barbat gollaughing asa o sa te bat
Si nu-ti fa griji pentru pisicotul meu fa-ti griji pentru tinehappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, imi fac griji si pentru altul, asa sunt eu laughing, si deocamdaata imi e mila de el,
ps: de ce nu ai acceptat cererea? sad

| Anonymous999 explică (pentru anonim_4396):

Ce cerere?
Nu ai de ce sa iti fie mila de el, e fericit cu mine.
Ohh altruistule fa-ti griji pentru tine parca de 2 ani si u stai pe tusa nu?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymous999):

Cererea de prietenie. trebuie sa iti apara acolo la "prieteni"

putin peste 2 ani, da, dar fata de restul nu fac din tantar armasat, de parca mi-ar cadea mostenitorii daca nu fac. nu sunt condus de organu genital la fel ca restul "barbatilorl".

| Anonymous999 explică (pentru anonim_4396):

Eh vezi asa e si prietenul meu gandeste cu creierul nu cu penisul, dragostea conteaza si timpul petrecut impreuna, de asta il iubesc foarte mult, mai ales ca nu e perverslaughing bine are si el momentele lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu intelegem. Fii mai explicit/a!

| Anonymous999 explică (pentru anonim_4396):

Daca iti plac fetele mai cuminti sau cele mai nebunatice

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymous999):

Cele cuminti cu o doza de nebuniewinking

Răspuns utilizator avertizat
| TheMiningSheep a răspuns:

Cuminte si draguta...
Genul de fata neajutorata s totusi cu capul pe umeri.
Baietiilor le place sa fie protectori cu prietena.

| Anonymous999 explică (pentru TheMiningSheep):

Stiu uneori prea protectorilaughing

| Garielu a răspuns:

Fete cuminti, care sunt su obrasnice big grin

| ℵøℵαмε7655 a răspuns:

Obraznice. smug smug

| AndreyBorona a răspuns:

Cuminti

| UnDezaxat a răspuns:

Cred vca totusi prefer fetele.

| Mrr2000 a răspuns:

La mine a mers cu fetele obraznice.Du-te in Sun Plaza intra la magazinul Imaginarium si ai sa vezi ca au catuse de facut sex. Ia un batic sau o esearfa si leaga-l la ochi, cumpara si un bici din plastic si loveste-l foarte, foarte incet.Musca-l.Cumpara si niste cuburi de gheata si excita-te inainte.

| Mihnea12 a răspuns:

Ar fi bine sa fie una cuminte si una obraznica smug