| inna a întrebat:

Baieti;;) V-ar placea sa va astepte prietena intr-o seara acasa imbracata asa?

http://media.photobucket.com/......sex_25.jpg

Răspuns Câştigător
| mrproffesor a răspuns:

Hmm depinderi ce gusturi are fiecare. MIe zau ca da

9 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Lipseste morcovul...deci, nu-mi place.sad

| Pho3nix a răspuns:

Hopaaa... a venit pastele?
Poi... da, mi-ar place... a venit iepurica laughing.

| theodoraafi a răspuns:

Buna. eu sunt fata. si sunt de parere ca asta e fantezia orcarui baiat

| ViVi a răspuns:

Eu sunt fata deci nu as vrea ca sa vina o fata la mine imbracata asa laughingrolling on the floor

| roxy_5007 a răspuns:

Eu m-am imbracat odata asa doar ca era rosu

| Dianna a răspuns:

Ar fi tare sa ma astepte asa prietenu` rolling on the floor!

| soseta ucigasa a răspuns:

Cred ca as scoate pusca si as merge la vanatoare de iepuri devil

| night_crawler a răspuns:

Nu..nu-mi plac iepurasii ....prefer veveritele laughing tongue

| NewFolder a răspuns:

Depinde unde ma asteapta... happy
batting eyelashes