| TrolLOOL a întrebat:

Baieti, va deranjeaza sanii mici? Motivati raspunsul

18 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

Nu.Nu sunt atat de complexat sa ma uit dupa forme, pentru mine conteaza caracterul si daca e draguta happy

| Purec a răspuns:

Nu, tocmai pentru ca sunt mici nu au cum sa te deranjeze. Daca sunt mari te poate deranja, dar cand sunt mici, poti sa nici nu ii observi.

acum serios: Depinde de baiat, fiecare cu preferintele lui si ideiile lui despre chestile astea. Acum mai nou din cauza industriei porno, toti se uita dupa sani cat vaca, dar eu personal cred ca niste sani micuti dar fermi sunt mult mai draguti happy

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Ma depinde de sezon vara sa fie mici nu vreau sa mor ca pute iubita, iarna daca tine de cald e bine, acum serios aia conteaza sanii

| Azµre a răspuns:

Nu!
Acum depinde de băiat și de ceea ce vrea. Sunt multe criterii după care se poate alege o fată în funcție de dorința arzătoare a fiecăruia.
Eu unu prefere sânii mici și fermi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,poate doar cei foarte mari si "lasati".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, mai mult prefer ceva mai micut si dragut decat niste balcoane care ii atarna in chiloti odata ce ii dai jos sutienu

| Ycu a răspuns:

Nu chiar plat plat, dar niste sani mici si frumosi ma atrag chiar mai mult decat unii mari. Depinde de la baiat la baiat, sanii au fost intotdeauna o obsesie dea barbatiilor si asta nu o sa se schimbe crede-ma pana nu o sa apara o revista Glossy de 700 pagini unde o sa apara numai tomografii, si o sa o citeasca baietii la coltu` blocului, si sa zica frate cum arata taratura la cerebel, i-as da-o numai la lobu temporar frate, numai la lobu temporar i-as da-o.Cheers.(poanta e de la teo standup comedy).

| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns:

Normal ca ma deranjeaja niciodata nu mi-au placut fetele cu sanii mici.

| danielcoman32 a răspuns:

Nu ma deranjeazaeloc marimea sanilor, mari sau mici nu are importanta, important e sa ma inteleg si sa ma respect cu partenera mea, nu neaparat marimea sanilor excita, ci si felul cum te comporti.

| extreme0708 a răspuns:

Nu, deloc.
Sa stii ca asta cu sani mari e o fixatie tampita si daca un baiat iubeste sau place o fata nu ii pasa cat de mari sau de mici ii sunt sanii.

| DeepTrance a răspuns:

In genere nu imi place fetele snur!

| Nick95 a răspuns:

Nu! Nu ma deranjeaza sanii mici... Mie, unul, chiar imi plac. Nu stiu de ce, dar nu-mi plac fetele cu sanii mari. Nici prietena mea nu are sanii mari, dar sunt perfecti... rotunji si mici.

| Cata7hDr a răspuns:

Nu stiu... dupa parerea mea un baiat ar fi mai interesat de o fata cu sani mai mari dar daca asta este singurul lucru care o caracterizeaza pe fata, degeaba.

| I3oLLinG3r a răspuns:

Da,categoric.

| AdAndi a răspuns:

Adica sani mici? Cat cm au?

| IoNuTzU2013 a răspuns:

Nu pentru ca depinde si de fata. daca are fund nu mai conteaza...

| TaTToo123 a răspuns:

Sa aiba fata si curu mai bun big grin