| sofiasofyy a întrebat:

Intrebare pentru baieti: ce va place mai mult: sanii mici sau mari?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Undeva la mijloc

| mihai69 a răspuns:

Mici - au cele mai frumoase forme, sunt fermi și nu „se lasă" nici la maturitate!

| Emilian65 a răspuns:

Ambele tipuri de sani sunt adorabili.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia cat casa.

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Nu gigantici, rolling on the floor, depinde ca daca e proasta nici nu ma uit la ce are

| kavasaki99 a răspuns:

Potriviți nici prea mici nici prea mari.

| andrey69 a răspuns:

La fel cum se spune in popor:ca fetelor le place "parizerul de Tulcea" la fel si noua, tate mari, picioare lungi un un fund cat mai perfect dar persoana care te iubeste te accepta si cu tate mici.

| dann42 a răspuns:

Sanii sunt frumosi si mici si mari
Acum depinde de fiecare baiat
Tu cum ii ai?

| sofiasofyy explică (pentru dann42):

Intre,dc?

| dann42 a răspuns (pentru sofiasofyy):

Bucura-te de ie, si sa fii mandra.
cu siguranta sunt frumosi.

| bobo05031993 a răspuns:

Depinde de fiecare baiat in parte dar majoritatea doresc ca fetele sa aiba sanii mari