| Ирина19 a întrebat:

Baieti, vi se pare ok ca prietena voastra sa va puna mina in zona xxx in timp ce va jucati, sau sunt si baieti care se intimideaza la asa ceva, exista careva care ar refuza? De ce?

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In public, de exemplu, orice baiat normal ar refuza. De asemenea daca se intampla intr-o relatie aflata la inceput, in care nu este suficienta intimitate. In dormitor, in cursul unui joc erotic, intr-un cuplu stabil, cred ca oricarui barbat i-ar placea.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu ştiam că am o zonă xxx thinking Bun la ceva şi TPU-ul laughing Aflu zone noi de care habar n-aveam.
Şi, ca să-ţi răspund la întrebare: Nu, nu m-ar deranja, dimpotrivă.

| Razvan a răspuns:

Da. M-aş băga sub masă de ruşine şi aş da-o afarălaughing

| Ирина19 explică:

SlaYer, intreb pentru ca am auzit niste chestii cum unii refuza laughing ma gindeam si eu cai cam straniu laughing

| Ирина19 explică:

Nu, n-am nici un plan deocamdatahee hee

| wildthing a răspuns:

Sigur ca se mai intimideaza! Tu nu ai vazut scena dintre Jim si Nadia in "American Pie"? rolling on the floor

| glamour a răspuns:

Nu stiu daca ar refuza, insa cred ca unii e posibil sa se intimideze. Celor mai multi le face placere asta.

| Marcelino a răspuns:

Baieti care se intimideaza, da, sunt: cei care sunt gay sau cei care nu au implinit inca 12 ani.

| Impossibl3 a răspuns:

Nu e nimic neingregula doamne.straight face

| SlaYeR92 a răspuns:

Hehe, bring it on laughing

de curiozitate, de ce ai intrebat?

| SlaYeR92 a răspuns:

@ irina: ai vreun plan si nu stii daca sa-l pui in practica? laughing

| kire a răspuns:

Unii baieti mai timizi ar refuza, dar nu cred ca e ceva rau ca i-ai pus mana acolo poate nu se simtea pregatit.

| iulya_6725 a răspuns:

Ai grija ca pr ta ii cam perversa si vrea sa te violezelaughing

| IrxnIroxyI a răspuns:

Eu nu sunt baiat... dar as pune pariu pe orice ca n-ar refuza niciunu'hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unul nu as refuza happy dar poate sunt si baieti care sunt mai interesati de calculatoare decat de fete! asta cred eu e parerea mea