| zzxxzzxx a întrebat:

Salut am o prietena careia ii place sa puna mina la pasarica si sa o gidile pina se pisa

10 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Incearca si tu, poate o sa iti placa rolling on the floor ( in cazul in care esti fata, daca nu freaca altceva )

| Kazimir a răspuns:

Și eu bat la ea când mă piș până iese o chestie albă...

| Roxanaღ a răspuns:

Si intrebarea care este?

| HelpBoy a răspuns:

Ce tare laughing

| xKitiiii a răspuns:

Mdaa, interesanta poveste laughing, si cu ce sa te ajutam noi devil)

| xKitiiii a răspuns:

Mda, interesanta poveste laughing, si cu ce sa te ajutam noi devil)

| paulthegame a răspuns:

Baga si tu mana la ea si taci

| charizard96 a răspuns:

Foarte misto,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TrandY

| aHaHa_3297 a răspuns:

Si eu am un castor Ion pe care il cheama Gheorghe, si intr-o zi se plimba cu un alt castor Aurel si a cazut un avion peste ei si au murit