| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, voi cum reactionati cand o fata se uita fix la voi si va zambeste? Daca nu o placeti va faceti ca nu o vedeti sau ce faceti si daca va place de ea?

Răspuns Câştigător
| Sfatosul2012 a răspuns:

De obicei buna crestere te face sa i zambesti inapoi chiar daca nu o placi. Daca o placi atunci ii mai usor. Poate ii faci si cu ochiul. baftawinking

6 răspunsuri:
| Labyrinth a răspuns:

Nu zâmbesc înapoi în niciun caz. Dacă-mi place întorc privirea.

| PerfectInsanity a răspuns (pentru Labyrinth):

De ce? happy

| Labyrinth a răspuns (pentru PerfectInsanity):

Fiindcă nu-mi place să fiu ca o carte deschisă.

| PerfectInsanity a răspuns (pentru Labyrinth):

Asa este si baiatul pe care il plac. Dar te-ai gandit ca daca nu ii dai nicio portita fetei ea crede ca nu o placi si renunta?

| Labyrinth a răspuns (pentru PerfectInsanity):

În general fetele când văd că eşti indiferent sunt şi mai motivate să te caute.

| PerfectInsanity a răspuns:

Esti zodia scorpion? Si tipul de care imi place e tot scorpion. Nu imi arata ca ma place, singurul indiciu e ca se uita mult dupa mine. Foarte mult.
Pai atunci daca e vb de rahat rad, nu zambesc