| Nikutzaaaa a întrebat:

Baieti voi in general ce parere aveti despre fetele fie ele si destepte, si dragute ...si cu care e placut sa vb, dar care au cosuri, va provoaca oare asta dezgust? explicati-mi sa inteleg si eu ...pentru ca ff multe prietene imi zic ca da, cu toate ca eu nu prea cred.

Răspuns Câştigător
| 0vidius a răspuns:

Nu in nici un caz mie personal nu ma dezgusta prezenta cosurilor dar poate or fi si baieti care nu le plac fetele care au cosuri dar sunt putini. PS cosurile nu mai apar dupa o anumita varsta si cei care critica pe persoanele care au cosuri ori au o mentalitate ingusta ori sunt ca vulpea care daca nu ajunge la struguri spune ca sunt acri (daca fata e draguta, desteapta si sociabila si nu ii raspunde la avansuri atunci el ce poate spune celorlalti prieteni. ca la refuzat... sau ca nu ii place ca a vazut... un cos pe frunte si il dezgusta profund. )

1 răspuns:
| julian0322 a răspuns:

Ne plac fetele destepte in primul rand si care nu pun prea multe intrebari.