| ALeXsSaY a întrebat:

Heeey TPU. eu nu mai inteleg. oare toate fetele din ziua de azi vor doar sex, bani si nimic mai mult? inclin sa cred ca nu este asa dar totusi. voi ce parere aveti?

8 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Eu cred camai mult baietii vor, hm printre noi mai se gasesc si fete care nu se uita la bani si sex.dar baieti mai rar presupun.nu se uita toate nu-ti pierde sperantele.

| ALeXsSaY explică:

@fuckthesistem : Sunt baiat rolling on the floor

| Ofiintă a răspuns:

Ma bucur ca ai pus intrebarea asta:*
Sincer astea care vor numai sex/bani sunt niste pitzipoance mi se pare
adica se leaga de barbati mai in varsta dar asta nu conteaza numa sa aiba bani
Dar nu este asa
Sunt multe fete normale adica obisnuite
Care isi gasesc un prieten pe masura cu, care au multe plannurii...
Sper ca te-am fost de ajutor
bye bye

| escroaca a răspuns:

Pai nu este asa. Nu ai intalnit tu persoana potrivita;*

| FucktheSystem a răspuns:

Deci să o luam logic.
Tu ești fată, nu? Afirmi că toate fetele și-ar dorii sex și bani. Tu asta îți dorești? Daca nu, înseamnă că nu toate fetele își doresc asta, pentru că și tu ești fată.
Logic.

| ciufulixx a răspuns:

Heyhappy nu nu este asa...mai sunt si fete super kk.eu cel potzin prefer sa ma plimb cu pr meu in parc sa stam impreuna.sa facem tot felul de lucruri.desi de multe ori el vrea sa mergem in oras uneori il refuz spunandu-i ca e mult mai kk daca stam in casa sau in parca oriunde atat timp cat suntem impreunawinking.si crede-ma mai sunt destule fete la fel care chiar stiu sa aprecieze ce u langa ele baftahappybig grin

| retard a răspuns:

Iti spun eu ceva. Pe alea urate nu le intereseaza banii, sexu si astea. SE MULTIMESC CU CE AU!

Daca vrei o fata frumoasa, fara bani nu poti s-o ai.

| SlimShaddy a răspuns:

Nu este asa.Nu toate fetele sunt interesate de sex, bani, etc...Stiu foarte multe fete care chiar nu sunt interesate mai ales de sex si de bani nici atat.Sunt niste persoane normale care nu sunt superficiale si se gandesc doar la distractii ( nu la sex sau altele).