| Deea0419 a întrebat:

Baietii care ar fi cel mai frumos cadou oferit de iubita voastra de ziua voastra? cat mai multe idei dau funda la cele mai multe:*

Răspuns Câştigător
| RaMoNa_6241 a răspuns:

Deci merit o fundita?

10 răspunsuri:
| Laurretta a răspuns:

O noapte doar pentru el.winking

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Un parfum, niste haine, un telefon

| h3r a răspuns (pentru Maryan_Voicu_1993):

Un smartphone, un laptop, o tableta... orbit.

| ŞtefanaTCK a răspuns:

Sunt fata si sper ca nu te superi ca imi dau si eu cu parerea.hee hee
Sincer mi se pare foarte sweet, ca si cadou, un tricou cu o poza cu voi doi. big grin

| Deea0419 explică (pentru ŞtefanaTCK):

Nu ma supar:* mersi oricum e o idee la asta ma gandeam si eu.dar el implineste 20 de ani si vreau sa ii iau 20 de cadouri dar cadouri care sa ii ramana intiparite in minte ceva semnificativ si am gasit de abia 10.sad

Răspuns utilizator avertizat
| ŞtefanaTCK a răspuns (pentru Deea0419):

Ofera-i chestii mici, dar incarcate emotional. happy

| Aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Intr-o seara romantica, treburi, chestii si un filmulet cu poze cu voi 2, iar ca sonor o piesa care va place amandurora >big grin