| Chimilica a întrebat:

Baietii, ce fete va plac? Cuminti sau? Cum ar trebui sa se comporte o fata cu voi? Ce va place la o fata? Fundoi, vot.

3 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Mie imi plac fetele care sa iubeasca si cel mai mult imi place orriginslitatea fiecareria.

| Dek a răspuns:

Buna!
Imi plack fetele mai rebele ca noah si eu islaughing
Nu am pretentii de la o fata cum sa se comporte cu mine sa se comporte la fel cum ma comport si eu cu ea:X:X
La o fata imi place caracterul si dupa aia cum arata : degeaba esti cu o fata care arata bine si nu te intelegi cu eawinking

Pa.Pa!

| florin3l_6055 a răspuns:

Nici prea cuminte ca e plictisitor nici prea rea ca e nasol de baiathee hee