| PuFaRiNa007 a întrebat:

Baietii... Ce parere aveti despre fetele care isi fac tatuaje, isi pun 3-4 cercei intr-o ureche, isi pun cercel in buric...sau in zonele intime laughing big grin. Sunteti "Pro" sau "Contra"?

Răspuns Câştigător
| r3ally a răspuns:

Pro! Dar depinde si ce fel de tatuaj e. locul unde este facut...etc. Ador piercingurile, mai ales in buric big grin

7 răspunsuri:
| elyssa20 a răspuns:

Exact cum ma asteptam, judecati omul dupa invelis...si eu am 3 tatuaje si un pierce in spranceana...dar nu am avut probleme cu nimeni, nici macar la munca, asa ca renuntati la gandirea asta. peace! :*

| zNCrys a răspuns:

PRO! Dar fara cercelul din buric mie ala nu imi place.In rest Pro.

| Încrucişătorul a răspuns:

Pro desigur!

Da' sa nu fie o chestie forţată ca sa fii acceptata.

Ieteeee... e rima!

| Elvina a răspuns:

Fetele ale nu au cu ce epata si de aceea isi pun pierce-urile alea. Pentru ca in mintea lor e doar aer. Bafta!

| Zeref a răspuns:

Din punct de vedere religios este pacat sa-ti pui cercei si tatuaje oriunde, indiferent de sex.Mai exact te faci sclavul prorpriei tale imagini fara de care nu poti scapa.Iar din punct de vedere estetic sunt pro doar in buric, dar contra tatuajelor.

| leftside a răspuns:

Pro, daca le sta binewinking

| Rock10 a răspuns:

PRO bineinteles, daca e de bun gust si daca exprima cu adevarat ceva din personalitatea ei. (Nu ceva fortat doar de dragul integrarii in anumite grupuri). Atat piercingurile cat si tatuajele pot fi sexy dar si ridicole. Asa ca Take care!