| SmQaLeXuTzz a întrebat:

ce parere aveti despre baietii cu cercel in ureche?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cocalari sau gay.

| Yumitsu a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine sa lasam cerceii pentru fete

| Ruxandra15 a răspuns (pentru Yumitsu):

Si atunci de verigheta ce mai zici? Tot pentru fete e?

| IonutCG90 a răspuns (pentru Ruxandra15):

Ce legatura are verigheta cu cercelu? tu glumești? Verigheta are zeci de mii de ani istorie și acelaș scop. Cercelul a fost mereu folosit pentru homosexuali sau FEMEI. Esti o copilă.

| Ruxandra15 a răspuns (pentru IonutCG90):

Unde era desteptul. Zeci de mi de ani vechime? Te-ai interesat in ce epoca? A aparut in timpul crestinismului de unde ai scos-o cu zecile de mii. Ai cam chiulit pe la istoria antica.

| IonutCG90 a răspuns (pentru Ruxandra15):

Da. Scriam istoria în timp ce tu ți-o dormeai. rose--

| RobertMoon a răspuns:

O părere bună, mie îmi place, așa am fost obișniuit de la tatăl meu, el încă mai poartă cercel în ureche și nu e golan sau mai știu eu...

| Ruxandra15 a răspuns:

O parere buna. Din cate vad majoritatea nu stiu ce inseamna cocalar. Daca tie iti place poti purta. Stiu baieti destepti si extrem de cuminti(mai ceva ca fetele ) care au cercel in ureche.

| IonutCG90 a răspuns:

Salut. Homosexuali. Băiat cu cercel în ureche=sinonim cu mariajul dintre gay.

| MorganaM a răspuns:

Pai....prima data se puneau cerceii din ziua de astazi la eunuci, adica 'servitorii' din impreiul otoman care lucrau la palat si care erau castrati, pentru a nu avea relatii cu alte femei de acolo. Cercelul era ca un insemn al acestora.
Dar, de asemenea, da impresia de golan. Eu, de exemplu, as evita o asemenea persoana.

| Ella27 a răspuns:

Hmm. pai cred ca o parere buna?!

| proscanandrei70 a răspuns:

Baiat cu cercel in ureche= golan

| Chiriac_Andrei_1995 a răspuns:

Eu un gest de golanie ..iti spun din propria experienta ...pentru-ca eu port cercel laughing