| anonim_4396 a întrebat:

Baietii: Cum ati reactiona daca mama voastra ar venii la voi si ar vrea sa va ****? Ati accepta?

10 răspunsuri:
| mihaibr11 a răspuns:

Maine ramai singur pe lume si trebuie sa te descurci, ai pierde tot sau te-ai trezi, pentru ca lasi impresia ca dormi, frate?

| Kazimir a răspuns:

Daca e milf as accepta.

| roxydulkica a răspuns:

E vorba despre mama fiecaruia

| nebunu_5532 a răspuns:

Si eu cred ca as accepta daca ar fi mama ta!

| georgexxl a răspuns:

Tu ai avut problema asta sau de ce intrebi

| roxydulkica a răspuns (pentru georgexxl):

Doamne fereste...pun intrebari care ilustreaza tot felul de situatii

| georgexxl a răspuns (pentru roxydulkica):

Aha dar dupa cite stiu eu au cam fost cazuri si au si aceptat multi

| kobra12 a răspuns:

Omule esti dus cu capu

| Lseparatio a răspuns:

Depinde a cui mama si cum arata. cine stie... a mea refuz sa accept ca unii se pot gandi macar la asta. Bafta. Hai ca e o tampenie. Dam : "PASS"! Poate au unii probleme reale!

| TheJoker1 a răspuns:

Ba daca e mata acept dar daca e mama nu acept laughing laughing laughing