| VacutzaRoscata a întrebat:

Baietii rockeri prefera sa aiba o iubita rockerita ca ei sau alte tipuri de fete?
fundalove struck

12 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Draga, rockerii vor fete dezinhibate, nebunatica, experimentate care stiu ce vor de la viata, fete care sa fie fiare dulci in pat love struck

| TeoPT a răspuns:

Ar fi excelent să fie o rockeriță. Dar nu prea îmi pasă de genul de muzică pe care îl ascultă.

Răspuns utilizator avertizat
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Deci andreea marin e rockerita?

| VacutzaRoscata explică:

Christtine,din poza ta se vede ca iti plac cocalarii, nu? auci

| pinkystyleツ a răspuns:

Nu isi lua o pitzi de aia care asculta manele... poate nu chiar rokerita dar pe aproape...happy

| Christtine a răspuns:

Doar nu o sa prefere maneliste. nu prea conteaza genu`. adica nu e neaparat nevoie sa fie reckeritsahee hee depinde si ce caracter arehappy iti plac rockerii nu?laughing aucilaughing

| Polaris a răspuns:

@Gabi87 - Îndoctrinarea nu doare, da' se simte.

| Looovely a răspuns:

Nu neaparat dar e important sa aiba lucruri in comun ca muzica de exemplu.winking.

| foca_3903 a răspuns:

Ce conteaza ce stil de muzica asculti/ preferi... ca sa fii prietena trebuiesc alte calitati...hee hee

| OtvloveR a răspuns:

Orice.femeie sa fielaughing

| ChrisO93 a răspuns:

Sunt pletos si intr'adevar prefer o partenera care asculta acelasi gen de muzica insa...majoritatea prietenelor mele nu ascultau niciun fel de rock, si nu am avut inca prietena care sa sa asculte exact genul pe care il ascult (heavy metal). Insa asta nu m'a deranjat niciodata happy. Nu conteaza muzica pe care o asculta cat conteaza personalitatea si inteligenta.