| michaelaaa a întrebat:

Ce fel de fete prefera baietii din ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| suntZeu a răspuns:

O fata care sa stie sa stie sa puna un baiat pe jar, care sa il faca sa constientizez ca o decizie luata il poate duce mai aproape de succes sau il poate arunca in groapa esecului, o faca cu sexualitate si cu buze carnoase tongue laughing care sa stie sa nu il sufoce dar si cand sa vina din senin si sa ii ofere un zambet si un sarut care sa il reincarce psihic si sa ii redea increderea, o fata care cu care se poate prezenta in societate fara sa fie dezavantajat, si in final...o fata care sa stie cum sa nu il raneasca si cum sa il faca sa o doreasca cat mai mult.Nu stiu daca asta e raspunsul la care te astepti si eu am scris pe tastatura fara sa ma opresc, tot ce a venit laughing u decizi daca raspunsul e cel satisfacator

| AllePuffu a răspuns (pentru suntZeu):

Buze carnoase?laughing Hai ca ai zisolaughing Du-te la Dragusancarolling on the floor

| suntZeu a răspuns (pentru AllePuffu):

AA nu te rog frumos, mi-e frica so musc asa putin ca poate ii sare botoxu din bornau, prefer buzele si sani naturali.

11 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Alea bengoase.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Naturale din toate punctele de vedere.

| LineGuide a răspuns:

Doua tipuri de fete: cele care se lasa usor, si cele sincere. Legat de felul de a se imbraca, tine numai de baiat. Uneori baietii prefera ceva contrar obiceiurilor lor, dar nu e o regula.
Mult noroc!

| sayWhaaat a răspuns:

Bune

| stark47 a răspuns:

EW nu am o conduita dupa care sa ma ghidez atunci cand incep o relatie, gen, stau numai cu blonda numai cu fete cu ochii movi si alte chestii de genu.normal ca imi plac anumite aspecte, insa pot sa traiesc si fara un fund bine format sau altele, ai prins ideea.

| suntZeu a răspuns:

Ma bucur ca te-am ajutat, ceea ce am vrut sa zic am traduso putin in fata pe care o caut eu, si ar trebui sa o caute majoritatea baietilor

| michaelaaa explică (pentru suntZeu):

Ti-am dat funda pentru ca asa cred si eu si cam asa sunt

| suntZeu a răspuns (pentru michaelaaa):

laughing Inseamna ca esti pe placul meu

| michaelaaa explică (pentru suntZeu):

Asa e!laughing