| VrRos05 a întrebat:

Băieții slabi sau grăsuți?
Ce alegeți?

10 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Cand eram ca tine voiam o fata roscata si sa arate bine la corp, iar intre timp pe parcursul anilor am realizat ca nu are prea mare importanta daca cineva e gras, slab, musculos, conteaza alte calitati pe langa cele fizice, iar aici ma refer la calitatile de a fi om in primul rand, modul in care rezonezi cu persoana respectiva, sufletul etc.

| sammie a răspuns:

Nu-mi pasa. Sa stie sa se comporte si sa nu fie ingramadit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Nu-mi plac nici cei foarte slabi, dar nici cei care depășesc o anumita greutate încât să arate dizgrațiosi. Potrivit aș putea spune. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gentlemani

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deși mai rar găsești în zilele noastre.

| FindMyName a răspuns:

Întreb eu ceva, contează asa mult aspectul? Ne imaginam un băiat frumos, chipeș, cu mușchi dar sa aibă un suflet dur și rău...ți ar conveni? Și unul mai plinuț, care nu arata el cel mai bine dar sa aibă un suflet de aur, sa te iubească cu adevărat, asa mai merge zic eu, nu? Nu pot înțelege ce contează asa tare aspectul, normal că trebuie să arătăm și noi cât de cât bine să putem atrage, prin ținută, comportament, să fim educati si să dăm o părere bună. Dar mai grăsuți sau mai slabi...ce doamne contează?

| anonim_4396 a răspuns (pentru FindMyName):

Ar trebui sa iei exemplu de la violleta2022. Sinceră. Lasa-ne cu sufletul si bunul simț.

| careestefazafrate a răspuns:

Fete, pentru că sunt lesbi